Pełen opis

Klasa energetyczna A++ gwarantuje bardzo niskie zużycie energii; Niklowana grzałka, jako udogodnienie i komfort pracy pralki; Opóźnienie startu w systemie 3-6-9 zapewnia wygodne korzystanie z urządzenia; Technologia Aqua Fusion zwiększa efektywność prania. Pralka Beko WKB 51022 PL PTY to automatyczna pralka wolnostojąca w kolorze białym, która doskonale wpasuje się w każdą przestrzeń. Model charakteryzuje się nie tylko ergonomicznym designem, ale gwarantuje także oszczędne pranie w każdej temperaturze. Sprzęt pracuje przy maksymalnej liczbie obrotów 1000/min, wyposażony jest również w elektroniczny wyświetlacz oraz 15 programów w tym: Bawełna Eco, Daily Express, Dark Care czy BabyProtect.

Niklowana grzałka

Pralki Beko wyposażyliśmy w specjalne grzałki niklowane, które są doskonałym zabezpieczeniem przed awarią urządzenia na skutek przepalenia się grzałki. Nikiel, dodawany do stopu w procesie elektrolizy, powoduje, że na grzałce nie osadza się kamień, a grzałka jest bardziej odporna na uszkodzenia. Jej trwałość jest nawet do 100 razy wyższa w porównaniu do grzałek standardowych. Dzięki zastosowaniu tej technologii, nie ma już potrzeby stosowania dodatkowych środków zmiękczających wodę. Korzyść: Grzałka bez kamienia pracuje efektywnie przez lata, przy jednakowym czasie nagrzewania wody i niezmiennym koszcie.

Technologia AquaFusion

Flagowa technologia pralek Beko – Aqua Fusion - została wprowadzona, by zwiększyć efektywność naszego prania i pozwolić zaoszczędzić na środkach piorących. Aqua Fusion pozwala na niemal 100%-owe zużycie zastosowanego do prania detergentu. Zapobiega opadaniu nierozpuszczonego proszku do układu odpływowego, czyli najniżej położonego miejsca w pralce. Dzięki oszczędności detergentu, wystarczy Ci go na dłużej. Wszystko, co dozujesz do szufladki zostanie w pełni wykorzystane podczas prania, zamiast trafić do kanalizacji. Korzyść: Dzięki tej technologii masz dokładniej wyprane i czystsze ubrania. Oszczędzasz proszek, a - co za tym idzie - także pieniądze; i dbasz o środowisko naturalne.

Baby Protect

Program BabyProtect został stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Jest przeznaczony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych oraz odzieży osób cierpiących na alergie skórne. Poprzez wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie, program eliminuje bakterie oraz zapewnia doskonałe rezultaty prania. Skutkuje również dokładnym wypłukaniem środka piorącego, którego pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych. Korzyść: Czyste, bezpieczne i higieniczne ubranka to komfort i zadowolenie Twoje i Twojej rodziny.

Funkcja Pupil

Beko znalazło doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników zwierząt, szczególnie tych najbardziej włochatych, jak psy czy koty. W pralkach posiadających funkcję Pupil postawiliśmy na dodatkowe podgrzewanie wody, skutecznie rozluźniające włókna tkanin; wielokrotne płukanie i odwirowywanie tak, by ubrania zawsze były idealnie czyste i wolne od sierści. Korzyść: Piorąc zabrudzenia, usuwasz z nich również sierść, więc zabawy z pupilem nie są ograniczeniem.

Specyfikacje

Funkcje

Odświeżanie parowe Nie
Możliwość podłączenia do ciepłej wody Nie
Miękkie otwieranie drzwi Nie dotyczy
Programator (sterowanie) Elektroniczne
Wyświetlacz elektroniczny LED
Funkcje dodatkowe Funkcja PUPIL, Grzałka Niklowana - Beko, AquaFusion, Pranie ekspresowe
Opóźnienie startu pracy Tak

Techniczne

Zdejmowany blat Nie
Poziom hałasu (wirowanie) [dB] 77
Poziom hałasu (pranie) [dB] 59
Pozycjonowanie bębna do otwarcia Nie dotyczy
Bezpieczeństwo użytkowania Zabezpieczenie przed dziećmi, Zabezpieczenie przed zalaniem
Pojemność znamionowa [kg] 5

Wirowanie

Regulacja prędkości wirowania Tak
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1000

Programy

Dobór wody do wielkości załadunku Automatyczny
Programy prania Pranie ręczne, Program Mix 40, BabyProtect, Delikatne, Płukanie, Bawełna ECO, Dark Care, Daily Express, Xpress Super Short, Wirowanie+odpompowanie, Shirt, Sport/Outdoor, Bawełna (zimna woda-90), Wełna (zimna woda-40), Syntetyczne (zimna woda-60)
Czas prania w programie bawełna 40 st [min.] 150
Czas prania w programie bawełna 60 st [min.] 190

Zużycie

Zużycie wody [l/cykl] 35
Roczne zużycie energii [kWh] 148
Roczne zużycie wody [l] 7700
Zużycie energii [kWh] 0.64

Parametry

Wilgotność resztkowa [%] 62
Regulacja temperatury Tak
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Biały

Wymiary

Szerokość [cm] 60
Głębokość [cm] 41.5
Wysokość [cm] 84

Klasy

Klasa prania A
Klasa wirowania C
Klasa energetyczna A++

Wyszukaj