Haier JRN-160AA

Haier JRN-160AA to jedna z najoszczędniejszych chłodziarek w swojej klasie. Urządzenie posiada pojemną chłodziarkę o pojemności 89 l oraz zamrażalnik o pojemności 51 l. Już nie musisz się martwić o świeżość swoich produktów żywnościowych.

BEKO CSA 24021

Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm i wysokości 152 cm, pojemność całkowitej brutto 240 l, z oświetleniem LED, klasie energooszczędności A+.

Haier HRFK-250DAA

Wysoka klasa energetyczna daje gwarancję realnych oszczędności finansowych poprzez redukcję poboru energii elektrycznej. Jest także przyjazna dla środowiska.

Beko CSA22021

Wysoka klasa energetyczna daje gwarancję realnych oszczędności finansowych poprzez redukcję poboru energii elektrycznej. Jest także przyjazna dla środowiska.

BEKO RCSA400K20W

Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 380 l, z mechanicznym sterowaniem, automatycznym rozmrażaniem, uszczelką antybakteryjną, w klasie energetycznej A+.

BEKO RCSA365K20W

Rodzaj: Dwudrzwiowa; Kolor główny [przewodni]: Biały; Wysokość [cm]: 185; Położenie zamrażalnika: Na dole; Klasa energetyczna: A+; Poziom hałasu [dB]: 40; Sterowanie: Mechaniczne; No Frost: Nie

WHIRLPOOL BLF 8121 W

Rodzaj: Dwudrzwiowa; Kolor główny [przewodni]: Biały; Wysokość [cm]: 188.5; Położenie zamrażalnika: Na dole; Klasa energetyczna: A+; Poziom hałasu [dB]: 38; Sterowanie: Elektroniczne; No Frost: Nie

WHIRLPOOL BLF8121OX

Technologia Szósty Zmysł to zestaw czujników, które na bieżąco monitorują temperaturę panującą we wnętrzu urządzenia. Wykrycie niekorzystnych zmian temperatury wywołuje natychmiastową reakcję elektronicznego systemu sterowania, który automatycznie uruchamia tryb szybkiego chłodzenia. Dzięki temu rozwiązaniu lodówka przywraca optymalną temperaturę w czasie nawet 5 razy krótszym niż zwykła lodówka.

BEKO CSA 24031

odówka BEKO CSA 24031 to nowoczesna chłodziarko-zamrażarka,która idealnie pasuje do każdej kuchni. Urządzenie charakteryzuje się zarówno ergonomicznym designem, jak i ekonomiczną pracą z zastosowaniem najnowszych technologii. Dzięki automatycznemu rozmrażaniu produktów użytkowanie chłodziarki jest proste jak nigdy dotąd.

BEKO RDM 6127

Lodówka BEKO RDM 6127 to nowoczesna, dwudrzwiowa chłodziarko-zamrażarka, która idealnie pasuje do każdego rodzaju kuchni. Urządzenie charakteryzuje się zarówno ergonomicznym designem, jak i ekonomiczną pracą z zastosowaniem najnowszych technologii.

Lodówka MPM 244-KB-08/A

Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 226 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.

Wyszukaj