HAIER BD-143RAA BIAŁA

Wysoka klasa energetyczna daje gwarancję realnych oszczędności finansowych poprzez redukcję poboru energii elektrycznej. Jest także przyjazna dla środowiska.

Haier HFK-136AA

Klasa efektywności energetycznej A+ pozwala na oszczędność energii nawet do 25% w porównaniu z zamrażarkami w klasie A.

HAIER BD-203RAA W

Zamrażarka Haier BD-203RAA, skrzyniowa o pojemności całkowitej 207 litrów, w energooszczędnej klasie A+ zamraża 18 kg produktów na dobę. Urządzenie jest wyposażone w funkcjonalny panel sterowania umożliwiający łatwy dobór optymalnej temperatury oraz sygnał ostrzegawczy w przypadku skoku temperatury wewnątrz skrzyni. Zamrażarka w razie braku zasilania utrzyma temperaturę przez 37 godzin.

BEKO HSA40520

Zamrażarka skrzyniowa o szerokości 128.5 cm, z antybakteryjną uszczelką, sterowana mechanicznie, w klasie energetycznej A+.

Haier BD-519RAA

Zachowaj swoje ulubione produkty na dłużej, w zamrażarce Haier. Pojemność 519 litrów gwarantuje że, zmieścisz zarówno warzywa i owoce wyhodowane latem i jesienią, jak i każde inne mrożonki. Uchwyt z blokadą zabezpieczy dostęp do żywności, a praktycznie położona lampki ułatwi odnalezienie potrzebnego produktu.

GORENJE FHE151W

Zamrażarka o szerokości 80 cm, pojemności całkowitej 150 l, z manualnym rozmrażaniem, funkcją Supermrożenia, sterowana mechanicznie, w klasie energetycznej A+.

BEKO HS 210520

Zamrażarka skrzyniowa w kolorze białym, o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 104 l, sterowana mechanicznie, rozmrażana manualnie, w klasie energetycznej A+.

ELECTROLUX EC2800AOW2

Zamrażarka skrzyniowa o szerokości 94.6 cm, pojemności całkowitej netto 260 l, z 2 koszami, zdolnością zamrażania 16 kg żywności w ciągu doby, w klasie energetycznej A+.

Wyszukaj