Polamis-Mix

Twój sklep oraz serwis RTV AGD w Świebodzinie

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku.

Jakość

Sprzedajemy oraz stosujemy sprawdzone rozwiązania.

Lokalizacja

Miejsce parkingowe dla Twojego samochodu.

Firma POLAMIS-MIX powstała w 1994r. Głównym założeniem działalności firmy jest sprzedaż sprzętu AGD – RTV w atrakcyjnych cenach. Od początku działalności firmy współpracujemy z najlepszymi dostawcami producentami firm produkujących sprzęt najwyższej jakości.
 Możliwa płatność kartą.

Fachowe doradztwo i rzetelny serwis

Obecnie siedziba Polamis-Mix mieści się w Świebodzinie na ul. Ogrodowej 2, gdzie możemy państwu przedstawić część swojej oferty sprzedażowej. W ofercie naszej działalności znajduje się również serwis sprzętu RTV oraz AGD. Zajmujemy się specjalistyczną naprawą i ekspertyzą sprzętów takich jak: Telewizory , DVD ,magnetofony, tunery DVBT, wieże, ekspresy do kawy, mikrofalówki, odkurzacze, kuchenki itp. Posiadamy również szeroki zakres części zastępczych do AGD.

Sprzedaż ratalna

W zakresie sprzedaży ratalnej ściśle współpracujemy z firmą Santander Consumer Bank, dzięki której oferujemy Państwu zakup najwyższej jakości sprzętu w korzystnych ratach.Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość naszych produktów zaspokoją Państwa oczekiwania w dynamicznie zmieniającej się branży elektronicznej.

Realizacja indywidualnych zamówień

Zabudowa kuchenna to doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowoczesnych kuchni, jak i wnętrz utrzymanych w tradycyjnych aranżacjach. Z takiego rozwiązania korzysta współcześnie wiele osób, przez co ich kuchnie staja się przestronne i eleganckie. Sprzęt do zabudowy to szczególne produkty, jakie cieszą się dużą popularnością. W Polamis- mix oferujemy państwu szeroki zakre sprzętu do zabudowy dopasowany do potrzeb naszych klientów, Skontaktuj się z nami i zapytaj o specjalną ofertę sprzętu do zabudowy w Polamis-Mix.